SMW 2019

Wisten jullie dat….
➡️ je nog steeds kan inschrijven voor de SMW op 6 en 7 juli a.s?
➡️ je door deelname ook nog kans maakt op de stimuleringsprijs, beschikbaar gesteld door Jacques Poppen en KNHS Mendistrict Noord?
Hiervoor tellen namelijk de beste drie resultaten van de Noordelijke wedstrijden (Bronneger, Zuidwolde, Harich en Leek).
➡️ we voor alle deelnemers een attentie hebben die beschikbaar gesteld wordt door LiquiHorse – 365 dagen fit?
➡️ we de menwedstrijden in het noorden moeten koesteren (er zijn er maar zo weinig)?

Reden genoeg om je in te schrijven dus!

dressuur en vaardigheidswedstrijd 30 mei a.s.

 

Jij doet toch ook mee aan onze dressuur en vaardigheidswedstrijd op 30 mei a.s.?
* Er is nog voldoende plek op de deelnemerslijst;
* Dit jaar hebben we een competitie met de menwedstrijd in Roden op 3 juni;
* Bij deelname aan beide wedstrijden maak je per klasse kans op extra geldprijzen;
* Wees er snel bij, je hebt nog ruim een week om je in te schrijven.

informatie mbt de impulsmarathon

 

Openingstijden secretariaat:
Zondag 21 april: 14.00 uur tot 17.00 uur
Maandag 22 april: vanaf 09.00 uur.
Hindernissen en traject vrij voor verkenning:
Zondag 21 april: 14.00 uur tot 17.00 uur
Maandag 22 april: vanaf 09.00 uur.

 

De Voorlopige startlijst Impulsmarathon 22 april 2019

(versie20190414)

Nr. Tijd Wagennr. Naam Paard/pony Rubriek
1 11:00:00 Ilona Kruize Igor M. 1paho
2 11:05:00 1663 Arjen Brouwer Alivria/Belladonna/Wianda/Donatha/Seraya 4poM
3 11:10:00 4387 Lisanne Timmers Silver 1poho
4 11:15:00 3645 Brenda Kaptein Binky/Boy 2poho
5 11:20:00 Merel Ensing Rebel 1poho
6 11:25:00 3813 Astrid Ufkes Isabelle 1poho
7 11:30:00 José Bosma Fenomeen 1poho
8 11:35:00 Reno ten Hoeve ? 1poJ
9 11:40:00 Lotte van der Scheur ? 1poJ
10 11:45:00 Linda Spittje Ricardo 1poL
11 11:50:00 4209 Jan Kamps Bobo 1poL
12 11:55:00 4349 Ivonne Bakker Eros 1poL
13 12:00:00 3426 Lotte Oldenhuis Hendi’s Annelien 1poL
14 12:05:00 4165 Sandra Schuiling Golden Girl/Jenna 2poL
15 12:10:00 3268 Arjan Spithoff Victor/Thomas 2poL
16 12:15:00 3296 Tetske Douma Esli/Rex 2poM
17 12:20:00 1491 Harry Venema Liefje/Fleur/Duncan/Vitor 4poL
18 12:25:00 3757 Trieneke de Jager Bordewijk 1paho
19 12:30:00 3707 Nicole Epping Farita 1paL
20 12:35:00 Lysanne de Jong VDB’s My 1paho
21 12:40:00 Tsjerk de Jong Joy 1paho
22 12:45:00 4296 Gisanne Zevenbergen Umpire 1paho
23 12:50:00 Ali de Raaf Boris 1paho
24 12:55:00 742 Raffaela van Woudenberg Gambler B 1paL
25 13:00:00 1123 Hans Nijwening Finale Boy 1paM
26 13:05:00 138 Ito Werkman Marjet/Sofie 2paL
27 13:10:00 1656 Joop Nijmeijer Lotus/Tjitske 2paL
28 13:15:00 3881 Theo Uil Olivier/Thor 2paL
29 13:20:00 1956 Henk Bos Topspeed Pavel/Topspeed Sem 2paM
30 13:25:00 1606 Harry Streutker Donna JW/ Ra’id JW/Yk Arjan 2paM
31 13:30:00 Laura Doornbos Sarina 1poL
32 13:35:00 Mariska Toet Gerona EM 1paho
33 13:40:00 1975 Chantal Westerhof Alwin/Snuitje 2poM
34 13:45:00 3861 Hindriëtta Lamein Jip 1poL
35 13:50:00 6663 Arjen Brouwer Alivria/Hugo/Lola 2poM
36 13:55:00 Ilona Kruize Lars M. 1paho
37 14:00:00 Rosanne Niezing Jolly 1paL